Collection: Fidgets

45 products
  • Nee Doh - Cube
    Regular price
    $12.95
    Sale price
    $12.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squidgies
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squishy Octopus Ball
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mochis
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nee Doh - Gumdrop
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Football Fidget
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squish Ball with Net
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squishy Octopus Ball with Light
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pop Tubes Jumbo
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Monkey Noodles
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Robot Chew Pendant
    Regular price
    $16.95
    Sale price
    $16.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pea Pod Popper
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pop Tubes Mini
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fidget Cube
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mesh Marble
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lava Timer
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out